00800 261 71 14 info@bambino.com.tr Harita

Kurumsal

Bambino

1967 yılında hayata geçen marka Türkiye anne bebek pazarında önemli bir yere sahip olmaktadır. Kurulduğu günden beri ihtiyaçlara yönelik kaliteli çözümler sunmak ve ailelerin gönüllerini her daim rahat tutmak için Türkiye ve Avrupa standartlarına uygun ürünleri ailelerle buluşturmayı vizyon edinmiştir. Bebek sektörünün 52 yıllık çınarı Bambino, kıymetli anneler ve biricik bebekleri arasındaki bu hassas bağın farkında olarak ilk günden beri annelerin akılları ve gönülleri hep rahat olsun diye “Sağlıklı bebekler, mutlu anneler…” düşüncesi doğrultusunda hizmet vermektedir.

Bambino, 2016 senesinin Mayıs ayında, ana faaliyet alanı kozmetik ürünleri satışı ve dağıtımı olan ve Türkiye’nin her bölgesinden 25.000’in üzerinde eczane, kozmetik, zincir grup mağazaları, perakende ve toptan satış noktalarına hizmet vermekte olan Gerçek Kozmetik’in bünyesine katılmıştır. Aynı vizyon ve misyon ile Gerçek Kozmetik şirketi altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Vizyon

“Her yeni doğan bebek, yeni bir dünya demek...”

Aydınlık geleceklerin umudu olan bebekler için bir ışık da biz tutalım diyerek yola çıkan Bambino sektörde 52. yılında da yenilikleri siz değerli ebeveynlere ve bebeklere sunmaktan gurur ve mutluluk duymaktadır. “Her yeni doğan bebek, yeni bir dünya demek...” diyerek, her bebeğin doğduğu andan itibaren yanında olmayı ve annelere destek olmayı benimsemektedir.

Bebeklerin hayata karşı ilk adımlarında sağlıklı, pratik kullanımlı ve güvenilir ürünler sunan Bambino, ürünlerinin yanı sıra bebeklere, ailelerine ve dünyaya güzel izler bırakmak için çalışmaktadır.

Hali hazırda Tuzla’da 4000 m2 üretim ve depolama tesisiyle sizler için en değerli olan bebeklerinize Avrua standartlarında üürnlr üretmektedir.

Bambino uluslararası normlara bağlı kalarak 2017 senesinde GMP, ISO ve INTERTEK belgelerini almış / yenilemiş, Dünya Sağlık Standartları çerçevesinde BPA, PVC ve fitalat içermeyen ürünler sunarak gelişmeleri her daim takip etmektedir.

Anneler; “O an” hayatınızın anıdır…

’Annesinin en kıymetlisi’ni ilk gördüğünüz, ilk kokusunu duyduğunuz, ilk gülücüğüne tanık olduğunuz, ilk “anne” dediği ana şahit olduğunuz her “o an” size kendinizi özel hissettirir

Misyon

Bambino iç ve dış pazarlarda anne bebek ürünlerinin tanıtımını ve pazarlamasını müşteri odaklı bir yaklaşımla gerçekleştirerek bulunabilirliğini ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı vizyonu haline getirmiştir. Anne ve bebek sağlığına değer veren, kaliteyi marka felsefesi olarak benimseyen ve 52 yılllık tecrübesiyle ürünlerini geliştirmekte ve üretmektedir.

Kaliteli, yenilikçi ve farklı ürünler yaratan Bambino markası Türkiye’nin yanı sıra tüm dünyada ebeveynlere bebeklerini güvenilir bir şekilde büyütmeleri için 15 ülkede hizmet vermektedir.

Türkiye’de üretimini gerçekleştirdiği dünyanın 15 ülkesinde hizmet veren Bambino markası aynı zamanda Türkiye’nin yurtdışındaki parlayan yıldızı olmaktan dolayı gurur duymakta ve ürünlerini aynı kalite ve standartlarda başka ülkelere sunmayı misyon haline getirmiştir.