BAMBİNO GMP SERTİFİKASIYLA YİNE BİR ADIM ÖNDE...

29.06.2017

GMP (Good Manufacturing Practices), Türkçe olarak İyi Üretim Uygulamaları anlamını taşır. GMP sertifikası, ürünlerin üretim sürecinden başlayıp, son tüketiciye ulaşana kadar güvenli bir şekilde yürütülmesi ve uyulması gereken kuralları kapsar.

GMP sertifikası, ürünlerin kalite standartlarına göre sürekli üretilmesini ve kontrol edilmesini sağlayan bir sistemdir. Nihai ürünün test edilmesi yoluyla, üretimde sürecinde karşılaşılan ve ortadan kaldırılamayan riskleri en aza indirgemek için tasarlanmıştır.

GMP; başlangıç materyalleri, tesisler ve teçhizattan başlayarak personelin, eğitimine ve kişisel hijyenine kadar üretimin tüm yönlerini kapsar. Bitmiş ürünün kalitesini etkileyebilecek her süreç için ayrıntılı, yazılı prosedürler gereklidir. İmalat sürecindeki her aşamada - bir ürün her yapılışında - doğru prosedürlerin tutarlı bir şekilde uygulandığına dair belgelendirilmiş kanıt sağlar.

Bambino ailesi olarak size en iyi hizmeti sağlamak için her zaman sınırları zorluyoruz. GMP sertifikasına hak kazanmak için gece gündüz çalışan ekibimizin aklında olan ana nokta bebeklerimize en yüksek kaliteyle ürün imal edebilmekti. 

Özellikle konu bebeklerken Bambino ailesi olarak kalite bizim olmazsa olmazımızdır ve ‘Sağlıklı bebekler, mutlu anneler…’ için yüksek kalite ürün imal edebilmek için gereken her çalışmayı gerçekleştiriyoruz.